ILC0402ER10NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILC0402ER10NJ
JLCPCB Part #
C5740949
Package
0402
Description
10nH 300mA 310mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS