IMC0402ER12NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC0402ER12NJ
JLCPCB Part #
C19589926
Package
0402
Description
12nH 19@800MHz 320mA 450mΩ ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS