ILC0603ER12NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILC0603ER12NJ
JLCPCB Part #
C1332577
Package
0603
Description
12@100MHz 12nH 2.5GHz 280mΩ 300mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS