TNPW080580R6BYEA
MFR.Part #
TNPW080580R6BYEA
JLCPCB Part #
C1720581
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS