BZG04-43-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG04-43-M3-08
JLCPCB Part #
C17467920
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 51V 5uA@43V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS