IHSM5832ER182L
MFR.Part #
IHSM5832ER182L
JLCPCB Part #
C2052289
Package
SMD,16.3x8.1mm
Description
1.8mH 160mA 8.66Ω ±15% SMD,16.3x8.1mm Power Inductors ROHS