IHSM4825PJ680K
MFR.Part #
IHSM4825PJ680K
JLCPCB Part #
C1335902
Package
SMD,5.7x13.7mm
Description
446mΩ 620mA 68uH ±10% SMD,5.7x13.7mm Power Inductors