MAL205722331E3
MFR.Part #
MAL205722331E3
JLCPCB Part #
C5794922
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 200V 22mm 330uF 42mm 430mΩ@100Hz ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS