IHSM4825PJ1R8L
MFR.Part #
IHSM4825PJ1R8L
JLCPCB Part #
C1335886
Package
SMD,5.7x13.7mm
Description
1.8uH 21mΩ 3.2A ±15% SMD,5.7x13.7mm Power Inductors