IHSM3825PJ680L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHSM3825PJ680L
JLCPCB Part #
C1335927
Package
SMD,5.7x11.2mm
Description
1.04Ω 580mA 68uH ±15% SMD,5.7x11.2mm Power Inductors