HL02506Z10R00JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL02506Z10R00JJ
Description
10Ω 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance