IHSM3825PJ681L
MFR.Part #
IHSM3825PJ681L
JLCPCB Part #
C1336268
Package
SMD,5.7x11.2mm
Description
10.2Ω 150mA 680uH ±15% SMD,5.7x11.2mm Power Inductors