CRCW0402649RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402649RFKTD
JLCPCB Part #
C4175883
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount