IHD3EB223L
MFR.Part #
IHD3EB223L
JLCPCB Part #
C17631015
Description
120mA 130mA 18Ω 22mH ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS