IHD3BH272L
MFR.Part #
IHD3BH272L
JLCPCB Part #
C17325434
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
2.13Ω 2.7mH 340mA 400mA ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS