IHD3BH220L
MFR.Part #
IHD3BH220L
JLCPCB Part #
C17686427
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
22uH 24mΩ 3.5A 4A ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS