IHD3BH820L
MFR.Part #
IHD3BH820L
JLCPCB Part #
C1335845
Package
Plugin,D11.68xL22.86mm
Description
2A 66mΩ 82uH ±15% 插件,D11.68xL22.86mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS