IHD3BH182L
MFR.Part #
IHD3BH182L
JLCPCB Part #
C17376601
Package
Plugin,D11.7xL22.9mm
Description
1.5Ω 1.8mH 420mA 600mA ±15% 插件,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS