RNC60H7320BMR36
MFR.Part #
RNC60H7320BMR36
JLCPCB Part #
C3418924
Description
-65℃~+175℃ 250mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors