RN55E2370DBSL
MFR.Part #
RN55E2370DBSL
JLCPCB Part #
C1425804
Description
-65℃~+175℃ 125mW 237Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors