IHD1RR103L
MFR.Part #
IHD1RR103L
JLCPCB Part #
C17278816
Package
Plugin,D6.8xL17.8mm
Description
100mA 10mH 23.4Ω 80mA ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS