IHD1BH330L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD1BH330L
JLCPCB Part #
C17643096
Package
Plugin,D6.8xL17.8mm
Description
1.3A 1.8A 33uH 75mΩ ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS