IHD1NA100L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD1NA100L
JLCPCB Part #
C17529915
Package
Plugin,D6.8xL17.8mm
Description
10uH 2.3A 2.8A 33mΩ ±15% 插件,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS