IH10BQ101K
MFR.Part #
IH10BQ101K
JLCPCB Part #
C1332271
Package
Plugin,D23.8xL41.3mm
Description
100uH 10A 30mΩ 7A ±10% 插件,D23.8xL41.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors