IH10BQ100K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IH10BQ100K
JLCPCB Part #
C17572029
Package
Plugin,D16.1xL34.9mm
Description
10uH 12mΩ 16A 19A ±10% 插件,D16.1xL34.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors