IH10EB101K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IH10EB101K
JLCPCB Part #
C17329405
Package
Plugin,D23.8xL41.3mm
Description
100uH 10A 30mΩ 7A ±10% 插件,D23.8xL41.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS