PTF651K3000AYEK
MFR.Part #
PTF651K3000AYEK
JLCPCB Part #
C3573012
Description
-55℃~+150℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS