BYV27-600-TAP
MFR.Part #
BYV27-600-TAP
JLCPCB Part #
C435877
Description
-55℃~+175℃ 1.35V@3A 10mJ 250ns 2A 50A 5uA@600V 600V Independent SOD-57 Avalanche Diodes ROHS