IDCP1813ER6R8M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDCP1813ER6R8M
JLCPCB Part #
C2050194
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.41A 117mΩ 6.8uH ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS