Y16257K94000T0W
MFR.Part #
Y16257K94000T0W
JLCPCB Part #
C4182884
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.94kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount