IDC7328ER330M
MFR.Part #
IDC7328ER330M
JLCPCB Part #
C5656653
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
33uH 3A 5.5A 66mΩ ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS