IDC7328ER331M
MFR.Part #
IDC7328ER331M
JLCPCB Part #
C1334379
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.9A 1A 330uH 560mΩ ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS