CH0402-316RFNT
MFR.Part #
CH0402-316RFNT
JLCPCB Part #
C3985290
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS