IDC5020ER1R0M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC5020ER1R0M
JLCPCB Part #
C1334423
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1uH 6.8A 9A 9mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS