PCIS40-330M-RC
MFR.Part #
PCIS40-330M-RC
JLCPCB Part #
C17310119
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.1A 1.4A 334mΩ 33uH ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS