IDC5020ER100M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC5020ER100M
JLCPCB Part #
C6275731
Package
SMD,13x9.4mm
Description
10uH 3.8A 38mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS