ICTE12-E3/54
MFR.Part #
ICTE12-E3/54
JLCPCB Part #
C1975977
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 12V 14.1V 16.5V 2uA 70A@10/1000us TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS