M1.5KE62CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M1.5KE62CAE3/TR
JLCPCB Part #
C6897448
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.7A@10/1000us 1uA 53V 58.9V 85V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)