ICTE18-E3/73
MFR.Part #
ICTE18-E3/73
JLCPCB Part #
C1666844
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 18V 21.2V 25.2V 2uA 50A@10/1000us TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS