ICTE12C-E3/54
MFR.Part #
ICTE12C-E3/54
JLCPCB Part #
C1975629
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 12V 14.1V 17.1V 2uA 70A@10/1000us TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS