ICTE10C-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ICTE10C-E3/54
JLCPCB Part #
C1975619
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 10V 11.7V 14.5V 2uA 90A@10/1000us Bidirectional TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS