HVR3700001004JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HVR3700001004JR500
JLCPCB Part #
C1740720
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS