HVR3700001783FR500
MFR.Part #
HVR3700001783FR500
JLCPCB Part #
C5738983
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS