HVR3700001804JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HVR3700001804JR500
JLCPCB Part #
C6638331
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS