IHM2PM221K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHM2PM221K
JLCPCB Part #
C17671050
Package
Plugin,25.4x12.7mm
Description
2.2A 220uH 330mΩ ±10% Plugin,25.4x12.7mm Power Inductors ROHS