HSZ102KAQBRAKR
MFR.Part #
HSZ102KAQBRAKR
JLCPCB Part #
C2262765
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 500V 5mm 7mm ±10% Plugin,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS