T97E477K6R3LSA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T97E477K6R3LSA
JLCPCB Part #
C1967391
Package
2917
Description
-55℃~+85℃ 30mΩ 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors