TNPW120680K6BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW120680K6BYEA
JLCPCB Part #
C1729924
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS