RNC60H2151FRBSL
MFR.Part #
RNC60H2151FRBSL
JLCPCB Part #
C1449398
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors