HDZ1K0853Q
MFR.Part #
HDZ1K0853Q
JLCPCB Part #
C1497103
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 1.0853kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS